Strona startowa  >  Raty

Raty

Dla Twojej wygody i komfortu finansowego każdy produkt i usługę z naszej oferty możesz kupić na korzystne raty!

Zapoznaj się z ofertą naszego partnera, banku Credit Agricole, którego aktualna oferta zakupów ratalnych znajduje się na stronie internetowej:


>> link do strony banku <<
Kredyt ratalny banku Credit Agricole

dostępny jest w sklepach tradycyjnych pod marką LUKAS Finanse oraz w sklepach internetowych pod marką CA Raty .

 

Kredyt ratalny dostępny w tysiącach punktów w całej Polsce

W kilku tysiącach sklepów i punktów handlowo-usługowych w całym kraju możesz kupować na raty z bankiem Credit Agricole. Dzięki kredytowi ratalnemu, już dziś możesz pozwolić sobie na wymarzone zakupy.

 

Kupuj co tylko chcesz

w sklepach internetowych możesz otrzymać nawet 10 000 zł kredytu i aż 30 000 zł w sklepach tradycyjnych.

 

Przyjazne zasady spłaty kredytu

Dopasuj kredyt do swoich potrzeb i możliwości. Możesz rozłożyć spłatę nawet na 36 rat, a także określić comiesięczną datę spłaty, odpowiednią dla terminu, w jakim otrzymujesz wynagrodzenie. Dzięki optymalnie dopasowanym ratom, spłata kredytu znacząco nie obciąży Twojego budżetu.

 

Szansa na podwyższenie kwoty kredytu

Możesz otrzymać wyższą kwotę kredytu, biorąc kredyt w sklepie tradycyjnym z małżonkiem lub bliskim krewnym.

Szybko i komfortowo

Dbamy o to, by uzyskanie kredytu było dla Ciebie szybkie i komfortowe. W sklepie internetowym potrzebne środki otrzymasz już w ciągu 24 godzin. W sklepie tradycyjnym nawet w 15 minut.

Kilka sposobów na spłatę rat

Możesz regulować raty przelewem bankowym, przekazem pocztowym lub gotówką (w punktach VIA Moje Rachunki, a także w PayTel).

Minimum formalności i dokumentów

Aby uzyskać kredyt, potrzebny będzie Twój dowód tożsamości, a także - ewentualnie - dokumenty potwierdzające Twoje dochody. Nie wymagamy żadnych poręczycieli ani weksli.

Pakiet ubezpieczeń dla Ciebie i Twojej rodziny

Korzystając z kredytu ratalnego możesz dodatkowo ubezpieczyć się w ramach jednego z 2 pakietów:Pakietu Podstawowego Życie - na wypadek trudnych sytuacji losowych oraz Pakietu Rozszerzonego - na wypadek poważnej choroby lub utraty pracy.

Nasze sklepy:

Kraków Franchesing Warszawa Katowice Olkusz Bochnia Wadowice Myślenice Skawina Oświęcim Bielsko-Biała Sieradz Franchesing Staszów


© 2014 Panel-Pol. All Rights Reserved.
Sieć salonów należy do www.nethurt.pl