Strona startowa  >  Podłogi

Podłogi

Posiadamy w swojej ofercie podłogi do każdego wnętrza mieszkalnego i użytkowego. Podłogi można podzielić na dwie zasadnicze grupy.

Podłogi laminowane (panele) mają bardzo wiele zalet.

- mogą imitować każdy materiał (kamień, drewno, a nawet szkło)
- są wygodne i szybkie w montażu
- mają korzystną cenę
- są łatwe w utrzymaniu
- są bardzo wytrzymałe

Podłogi STEP Fashion, Starcilck - super nowoczesne PVC! Podłoga winilowe to doskonała propozycja dla osób ceniących funkcjonalne rozwiązania, wysoką jakość produktu oraz nowoczesny design. Jest to ciekawa alternatywa dla podłóg drewnianych, paneli laminowanych, a nawet płytek ceramicznych dzięki możliwości użytkowania podłogi w kuchniach i łazienkach. W niczym nie przypomina popularnego w czasach PRL linoleum czy winylu. Wysoką jakość produktu gwarantuje materiał oraz sposób jego wykonania

Podłogi drewniane nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Drewno jest materiałem ponadczasowym, dzięki temu podłogi drewniane nawet po latach będą stanowić ozdobę każdego wnętrza. Naturalne właściwości drewna to nie tylko ciekawe usłojenia i barwy. Decydując się na zakup podłogi drewnianej zapewniamy wnętrzu mikroklimat, który wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

Podłogi drewniane lite i warstwowe - IDEAL WOOD, TEKO, BARLINEK - wspaniałe podłogi drewniane dla wymagających. 

Podłogi bambusowe - GLOBAL WOOD, MOBO
- nowoczesne i modne, a przy tym trwałe i ciepłe.

Bez względu na decyzję odpowiednio dobrana do pomieszczenia i przeznaczenia podłoga drewniana, czy laminowana będzie cieszyła oko przez długie lata. W jej wyborze pomogą Państwu nasi fachowcy, a nasze ekipy montażowe sprawnie i profesjonalnie wykonają jej montaż.

 

 

Nasze sklepy:

Kraków Franchesing Warszawa Katowice Olkusz Bochnia Wadowice Myślenice Skawina Oświęcim Bielsko-Biała Sieradz Franchesing Staszów


© 2014 Panel-Pol. All Rights Reserved.
Sieć salonów należy do www.nethurt.pl