Strona startowa  >  Kontakt

Kontakt



Kraków
al. 29 Listopada 152
tel. 12 416 13 59, 534 828 753
godziny pracy: pon-pt. od 10 do 18
sob. od 9 do 13
e-mail: krakow@panel-pol.pl
Kraków-2
ul. Wielicka 87
tel. 12 30 73 177, 668 311 268
godziny pracy: pon-pt. od 10 do 18
sob. od 9 do 14
Niedziela nieczynne
e-mail: wielicka@panel-pol.pl
Warszawa Janki P.H. IKEA
Plac Szwedzki 3, Janki koło Warszawy
tel. 22 881 67 19, 576 400 012
godziny pracy: pon-sob. od 10 do 20
Niedz. od 10 do 18
e-mail: warszawa@panel-pol.pl
Katowice
al. Roździeńskiego 201 (Roździeń)
tel. 32 228 10 62, 531 442 323
godziny pracy: Pon-pt. od 10 do 19
sobota od 10 do 17
niedziela od 11 do 16
e-mail: katowice@panel-pol.pl
Olkusz
Ul. Parkowa 1A
tel. 32 754 32 18, 515 890 860
godziny pracy: Pon-pt. od 9 do 18
Sob. od 9 do 14
e-mail: olkusz@panel-pol.pl
Bochnia
ul. Brzeska 40
tel. 14 648 06 03, 530 289 266
godziny pracy: Pon-pt. od 9 do 17
Sob. od 9 do 13
e-mail: bochnia@panel-pol.pl
Wadowice
ul. Lwowska 68
tel. 575 700 769,
godziny pracy: pon-pt. od 9 do 17
sob. od 9 do 14
e-mail: wadowice@panel-pol.pl
Myślenice
ul. Kazimierza Wielkiego 33
tel. 12 274 12 49, 508 252 576
godziny pracy: Pon-pt. od 9 do 18
Sob. od 9 do 14
e-mail: myslenice@panel-pol.pl
Skawina
ul. 29 listopada 21
tel. 12 291 00 71, 516 153 641
godziny pracy: Pon-pt. od 10 do 18
Sob. od 9 do 13
e-mail: skawina@panel-pol.pl
Oświęcim
ul. Kolbego 19
tel. 33 472 05 48, 535 000 525
godziny pracy: Pon-pt. od 9 do 17
Sob. od 9 do 14
e-mail: oswiecim@panel-pol.pl
Bielsko-Biała
ul. Żywiecka 179A
tel. 33 4000 199, 535 959 601
godziny pracy: Pon-pt. od 9 do 17
Sob. od 9 do 14
e-mail: bielsko-biala@panel-pol.pl
Nowy Targ
ul. Ludźmierska 24
tel. 510899111,
godziny pracy: Pon-pt. od 9 do 18
Sob. od 9 do 14
e-mail: nowytarg@panel-pol.pl
Sucha Beskidzka
ul. J. Piłsudskiego 14
tel. 507 510 533,
godziny pracy: Pon-pt. od 9 do 17
Sob. od 9 do 13
e-mail: sucha@panel-pol.pl
Staszów
ul. Towarowa 26
tel. 158643744, 604997901
godziny pracy: Pon-pt. od 7.30 do 17.30
sobota od 8 do 13

e-mail: staszow@panel-pol.pl
Nasze sklepy:

Kraków Kraków-2 Warszawa Katowice Olkusz Bochnia Wadowice Myślenice Skawina Oświęcim Bielsko-Biała Nowy Targ Sucha Beskidzka Staszów


© 2014 Panel-Pol. All Rights Reserved.
Sieć salonów należy do www.nethurt.pl