Strona startowa  >  o Firmie

o Firmie

Właścicielem marki Panel-Pol jest grupa Nethurt.pl S.A. która wykupiła prawa do nazwy i logo w 2015 roku. Grupa Nethurt.pl prowadzi także 4 własne sklepy pod marką Panel-Pol oraz sieć sklepów franchesingowych.

Panel-Pol to sieć specjalistycznych sklepów z branży wykończenia wnętrz z bardzo bogatą ofertą podłóg, drzwi i okien. Sieć liczy obecie 14 salonów sprzedaży działających w 3 województwach : Małopolskim, Śląskim i Mazowieckim.

Nasza bogata oferta skierowana jest do wszystkich klientów, którzy cenią sobie doskonałą jakość oferowanych produktów, korzystną cenę oraz kompleksową obsługę.

Panel-Pol to już 10 lat działalności na rynku, tysiące zrealizowanych umów i tysiące zadowlonych klientów. Z każdym rokiem rozwijamy sieć sklepów i uatrakcyjniamy asortyment, tak żeby nasza oferta zadowoliła gusta każdego, kto szuka wymarzonej podłogi czy drzwi.

Panel-Pol to :

- stabilna firma - część dużej grupy kapitoławej, dzięki czemu masz gwarancję, ze powierzone nam pracę będą później objęte gwarancją, a wpłacona zaliczka na poczet zamówienia nie przepadnie

- wieloletnie doświadczenie - co pozwala nam wybrać i zaoferować najlepsze produkty na rynku

- niskie ceny - dzięki dużemu potencjałowi zakupowemu. kupujemy towar w najkorzystniejszych cenach, co przekałdamy na ofertę detaliczną.

- dogodne lokalizacje i atrakcyjna ekspozycja -
dbamy o to, żeby wszyscy nasi klienci mogli wygonie zaparkować w pobliżu sklepu a prezentacja oferty była czytelna, aktualna i zapewniała komfortowe warunki wyboru produktów

- kompleksowa obsługa -
począwszy od dostawy do domu towarów, poprzez ich fachowy montaż, skończywszy na serwsie gwarancyjnym

Zapraszamy do naszych sklepów !
   

Nasze sklepy:

Kraków Franchesing Warszawa Katowice Olkusz Bochnia Wadowice Myślenice Skawina Oświęcim Bielsko-Biała Sieradz Franchesing Staszów


© 2014 Panel-Pol. All Rights Reserved.
Sieć salonów należy do www.nethurt.pl